ניקוי והסרת וירוסים

אלכס מחשבים 2002 בע"מ
21/04/2013

ניקוי והסרת וירוסים, תוכנות פרסום ותוכנות ריגול והגנה על המחשב

וירוסים, תוכנות ריגול ותוכנות הפרסום יכולים לגרום לבעיות חמורות עבור המחשב או העסק שלך. בדיוק באותה מהירות כמו שאנחנו יכולים לתקן אותם, פולשים באים עם דרכים חדשות ויותר מרושעות להרוס את מערכות ההגנה שלך עם תוכנות זדוניות. במעבדת אלכס מחשבים , טכנאי מחשבים מיומן יוכל להסיר את הוירוסים מהמחשב ולספק תוכנות בכדי להגן מפניהם בעתיד. ניתן להתקשר אלינו אם אתה רק רוצה ייעוץ חינם , בכדי להכליט מה הכי כדי לעשות.

תוכנות פרסום ותוכנות נגיפיות מהווים איום רציני וההשפעות שלהם יכולות להשתנות מפעולה איטית של המחשב עד לכיבוי מלא. הם בדרך כלל לא משהו שניתן לתקן בעצמך - וירוסים אלה דורשים טכנאי מחשבים מומחה כדי לזהות ולהסיר אותם. זה הרבה יותר קל להגן על עצמך מפני איומים אלה, מאשר להיפטר מהם כשהם כבר במחשב.

מה ההבדל בין וירוסים, תוכנות הריגול ותוכנות פרסום?

ניקוי והסרת וירוסים

וירוסים - וירוסים הם בעצם תוכנת מחשב שטוען את עצמו למערכת שלך מבלי שתבחין. זה יכול להוביל אותך לאבד נתונים יקרים ערך, תוך שימוש בזיכרון או במקרה הגרוע, תקלה כוללת של המחשב. וירוסים אלה יכולים להתרבות ולעבור לאחרים ברשת שלך או באמצעות דואר אלקטרוני, להדביק את המחשבים של המשפחה שלך, החברים, העמיתים והלקוחות! ניתן להסיר חלק מהווירוסים בהצלחה ובאופן אוטומטי עם תוכנת אנטי וירוס בסיסית. עם זאת, חלק מוירוסים צריכים התערבות של מומחי תיקון מחשבים מיומנים כדי להסיר את הוירוס ללא נזק למחשב.

תוכנות ריגול - תוכנות ריגול לא יוצרות העתקים של עצמן ולא יאבדו נתונים כתוצאה מפעולתן. מה שזה כן יעשה זה לגרום למחשב שלך לעלות יותר לאט, שפע של עיכובים אחרים בעבודה. המטרה העיקרית של תוכניות אלה היא לחדור למחשב שלך כדי למצוא מידע אישי, וזה יכול להיות מזיק מאוד לפרטיות והביטחון שלך או של לקוחותך . בדיוק כמו עם וירוסים, רוב התוכניות אלה ניתנות לגילוי והסרה על ידע אנטיוירוס בסיסי במחשב. עם זאת, כדי לשמור מפני הסיכון על הלקוחות שלך מומלץ לקרוא לטכנאי או לכחת את המחשב למעבדה , בכדי לסדר ולהבטיח פתרון איכותי והגנה מלאה בעתיד.

פרסום - תוכנות פרסום עושות את דרכן אל המחשב שלך כשאתה מוריד או מתקין תוכנות חינמיות. ההשלכות של תוכנות פרסום הן לא חמורות במיוחד, לעומת זאת, אתה תמצא את עצמך נתון לחלונות הקופצים ופרסומות שיכולות להיות מעצבנות ולגזול זמן.

במעבדת אלכס מחשבים טכנאים מיומנים, ומנוסים באיתור, ניקוי והסרת וירוסים, תוכנות ריגול ותוכנות פרסום.

המחשב שלכם מחשב איטי ושום דבר לא מגיב כמו שצריך ? או אולי לא עולה כלל ? כנראה שיש צורך בפירמוט מחשב והתקנת מערכת ההפעלה מחדש ,חשוב לציין שזה לא אומר שצריך לפרמט את המחשב , ויתכן וטכנאי מחשבים מיומן יוכל לסדר את התקלות, אך שלפעמים רק פירמוט המחשב והתקנה מחדש יכולים לפתור את בעיית האיטיות של המחשב. סיבות לפירמוט מחשב תוכלו למצוא במאמר הבא - לפרמט את המחשב או לא ?.

במידה וצריך לבצע פירמוט של המחשב והתקנה מחדש ,צריך לבדוק גיביתם את כל המידע החשוב שיש לכם במחשב , במידה ולא שמרתם יהיה עליכם לשמור את המידע או שטכנאי במעבדה יבצע זאת עבורכם (אחרת הכל ימחק). חשוב מאד להקפיד שמערכת ההפעלה תותקן נכון ומדויק תוך הקפדה על הגדרות המערכת, אינטרנט, הגדרות יצרן ועוד.

אנו מציעים ללקוחותינו מגוון של אפשרויות לפי בחירתו וצרכיו של כל לקוח כפי שהן מופיעות בפירוט:

כונן קשיח

 • פירמוט מחשב והתקנה של מערכת ההפעלה.
 • התקנת מערכת הפעלה ברשיון וכלי תחזוקה שוטפת
 • החלטה על דרכי פעולה תוך שיתוף מלא של הלקוח
  • פירמוט מחשב והתקנת מערכת הפעלה בלבד.
  • פירמוט מחשב והתקנת מערכת הפעלה , תוכנות בסיסיות ואנטיוירוס.
  • העתקת מערכת הפעלה ממחשב ישן לחדש.
  • התקנת מערכת הפעלה באתר הלקוח או במעבדה לפי בחירה.
 • גיבוי החומר הקיים במידת הצורך - תשלום בנפרד
 • בדיקה ואבחון של מצב המערכת הקיים
 • אופטימיזציה של המערכת ( עדכונים וכו')

יש לציין שכל מערכות ההפעלה שיותקנו מחייבות רישיון של הלקוח ובשום אופן לא תותקן מערכת הפעלה פיראטית. ניתן לרכוש אצלנו רישיונות לרוב סוגי מערכות ההפעלה (וינדוס 8 , וינדוס 7 , XP ועוד).

צור קשר

ניקוי והסרת וירוסים
ניתן לצור קשר עם טכנאי מחשבים שלנו ולשאול אודות התקלה או השירות שברצונכם לקבל.
לתיאום טכנאי מחשבים בחיפה , טלפון: 04-8346078
ניתן להגיע עם המחשב למעבדת אלכס מחשבים :שדרות מוריה 58, חיפה